E papieros według opinii palaczy – czy Silvr jest doskonałym rozwiązaniem?

0

E – papierosy zdobyły współczesny świat. Może nie wyprą nigdy do końca tradycyjnego tytoniu, ale ich olbrzymia popularność to niepodważalny fakt. Powody mogą być różne. Jednym z bardziej dyskusyjnych jest niższa szkodliwość, inny to wygoda i ostatecznie niższe koszty korzystania, a do jeszcze odmiennej rzeszy osób bardziej przemawia ich estetyka, brak nieprzyjemnego zapachu z ust oraz możliwość uniknięcia frustrującego otoczenie dymu. Widać więc, że istnieje całkiem sporo przesłanek, które pozwalają zdecydować o tym, że kończymy przygodę ze zwykłym paleniem, a decydujemy się na spróbowanie czegoś nowego, a więc elektronicznego wariantu. Na rynku są jednak dostępne bardzo zróżnicowane modele oraz odmiany, a bez porady kogoś doświadczonego lub przejrzenia internetu dosyć łatwo się w tym wszystkim można pogubić i już nie odnaleźć satysfakcjonującego wyjścia. Pośród rozmaitych marek, które zalewają rynek każdego dnia warto wspomnieć o Silvr jako rozwiązaniu, które zadowoli zarówno stałych, jak i dopiero zaczynających przygodę z zamiennikiem palaczy.

Odpowiednia estetyka

e-cigarette-1301664_640Tym, co na pierwszy rzut oka przemawia do osoby decydującej się na danie szansy Silvr będzie zapewne wygląd całego zestawu. Mocno on różni się od wielu produktów dostępnych na rynków, ale jest to wyróżnianie się zdecydowanie na plus. Wynika ono z uszanowania przez projektantów do czegoś tak ważnego jak estetyka. Nie ma możliwości, aby wytwory sygnowane tym logiem były tandetne i budziły raczej uśmiech politowania niż zadowolenie. Jednolita, metaliczna barwa ładnie komponuje się z wieloma stylami ubioru, a dobrze zarysowane, ale nie kanciaste przejścia na różnych płaszczyznach w żadnym wypadku nie ranią oczu. Opakowanie kojarzy się z tradycyjną paczką papierosów, ale ma znacznie więcej funkcji, o czym przekonamy się za chwilę. Sama forma e – papierosa została przedstawiona bez zbędnych udziwnień, a całość idealnie leży w dłoni aktualnego użytkownika. Na pewno nie poczujemy się zawstydzeni, gdy akurat staniemy w jednym pomieszczeniu z używającym e – papierosów innej firmy.

Bogaty zestaw

Silvr wyróżnia się pozytywnie również dzięki temu, że kryje w sobie dosyć bogaty i uniwersalny zestaw. Po zakupie opakowania kryjącego w sobie e – papierosa oraz inne przydatne nam rzeczy na pewno nie poczujemy, że brakuje czegoś kluczowego do czerpania pełnej satysfakcji z urządzenia. Sama paczka, pomijając wspomnianą elegancję, pozwala bezpiecznie kryć e – papierosa przed nagłym wypadnięciem czy ewentualnymi wstrząsami, co już zwiększa żywotność naszego sprzętu. W zestawie otrzymujemy aż trzy kartridże, które wystarczają na około dwieście pięćdziesiąt pociągnięć, co stanowi całkiem wysoką liczbę. Różnią się one mocą, a także można zmieniać ich smaki, co pozwala dostosować je pod swoje zapotrzebowania. Samych smaków jest pięć, a więc nikt nie będzie mógł narzekać na niską różnorodność. Bateria oraz ładowarka również zostały załączone do zakupu, przez co od razu możemy korzystać z Silvr unikając tym samym kolejnych wydatków. Całość opatrzono dwuletnią gwarancją, a to oznacza, że nie musimy obawiać się w żadnym wypadku o jakość wykonania – jeżeli na przestrzeni tego okresu dojdzie do popsucia się urządzenia, to przysługuje nam prawo do uzyskania zadowalającego rozwiązania. Nie ma więc powodów do obaw – zamawiamy Silvr i cieszymy się e – papierosem na najwyższym możliwym poziomie.

Rewelacyjne opakowanie Silvr

Paczka Silvr ma na celu pełnienie nie tylko funkcji estetycznych. Pomimo, że wykonano ją z miękkiej w dotyku faktury, to posiada ona szereg użytecznych dla palacza dodatków. Przede wszystkim jednocześnie pełni rolę ładowarki, niezwykle przecież istotną dla możliwości korzystania z e – papierosa. Można też w niej przechowywać kartridże. Rozwiązanie to może wydawać się niektórym z nas nieco nietypowe, ale po pewnym czasie ciężko będzie się od niego odzwyczaić – wszyscy, którzy cenią wygodę na pewno szybko zrozumieją dlaczego. Silvr ma być przede wszystkim przyjemnością dla użytkownika, a nie przeszkodą w paleniu.

Czysta przyjemność z Silvr

Również sam e – papieros został dostosowany do potrzeb używającego. Nie tylko łatwo go utrzymać w dłoni ze względu na perfekcyjnie skrojone rozmiary, ale też bateria litowo – jonowa i niezwykle prosty montaż umożliwiają długie i szybkie użytkowanie, co stanowi bez wątpienia największą wartość dla każdego, kto nie widzi w paleniu długotrwałego rytuału, tylko szybki sposób na odstresowanie się lub chwilę przyjemności. Wystarczy skręcić ze sobą kartonizer oraz baterią posiadającą pełniącą rolę znacznika diodę LED. Całość można nabyć w dwóch wariantach – podstawowym oraz premium. Ten drugi wyróżnia się dodatkowymi dziesięcioma kartridżami o wybranych przez klienta smakach oraz mocy. Istnieje również opcja dokupienia pojedynczych kartridżów, gdy nasze zapasy, pomimo sporej wytrzymałości, w końcu się wyczerpią. Sprawia to, że Silvr to z jednej strony dobra inwestycja na przyszłość, a z drugiej wolność wyboru najbardziej odpowiadających nam wariantów.

E papieros według opinii palaczy – czy Silvr jest doskonałym rozwiązaniem?
3.3 (66.67%) 3 votes

Leave A Reply