Czy feromony są skuteczne i naprawdę działają? Jaka jest skuteczność feromonów?

0

Wiele osób poszukuje sposobu na zwiększenie swojej atrakcyjności. To, czy znajdujemy w naszym otoczeniu akceptację i odbieramy oznaki bycia atrakcyjnym ma ogromne znaczenie dla naszej samooceny i samopoczucia. Jedną z najczęściej wybieranych metod podwyższenia swojej atrakcyjności są feromony. Czy rzeczywiście te znane od dziesiątek lat substancje zapachowe mogą mieć realny wpływ na powodzenie u płci przeciwnej? A może to jeden z dobrze rozpropagowanych chwytów marketingowych, który zaczął żyć własnym życie? Postaramy się dotrzeć do prawdy. Feromony nie są bowiem tanim zakupem. Oczekujemy więc, że będą skuteczne. Czy tak będzie?

Feromony – co to takiego?

love-1432565_640Feromony to występujące naturalnie lotne substancje chemiczne, które wydzielane są przez organizmy żywe. Mają ogromne znaczenie dla komunikacji zapachowej. W świecie zwierząt to właśnie zapach jest najważniejszym kanałem informacyjnym. Zwierzęta są w stanie wytropić swoje partnerki nawet z ogromnych odległości. To właśnie feromony są odpowiedzialne za tę prawidłowość. Co ciekawe, nikt nie neguje istnienia i roli feromonów w świecie fauny. Do niedawna wielu specjalistów uważało jednak, że w toku ewolucji, feromony wytwarzane przez ludzi zupełnie zaniknęły. Na szczęście dzięki badaniom amerykańskich uczonych, dowiedziono, że ludzie wytwarzają feromony. Niestety w bardzo niewielkich ilościach., dlatego ich działania nie można zaobserwować w życiu codziennym. Jak to często bywa, rozpoczęły się starania o stworzenie syntetycznych odpowiedników fizjologicznych feromonów ludzkich. Po kilku latach badań odtworzono w laboratorium naturalne feromony zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dzisiaj dysponujemy takimi syntetycznymi feromonami jak:

  • androstenol,
  • androstenon,
  • androsteron.

Ich działanie nie jest mrzonką, a faktem naukowym. Jak już było wspomniane, ludzki organizm sam wytwarza feromony. Niestety współczesny tryb życia – używanie kosmetyków perfumowanych, dbanie o higienę, korzystanie z doustnej antykoncepcyjnych – sprawiają, że fizjologiczne feromony są skutecznie neutralizowane. Dzięki temu, że możemy skorzystać z syntetycznej odmiany feromonów, możemy się cieszyć dobrodziejstwem działania feromonów mimo postępu ewolucyjnego. Syntetyczne feromony mają bardzo duże stężenie, dzięki czemu możliwe jest zaobserwowanie wyraźnych reakcji otoczenia na ich działanie. A czego powinniśmy oczekiwać po feromonach? Wzrostu zainteresowania płci przeciwnej. I taki efekt z pewnością zaobserwujemy. Pod jednym bardzo ważnym warunkiem – że używane feromony będą dokładnym odzwierciedleniem fizjologicznych feromonów. W sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych zakupić można tańsze, ale nie mające nic wspólnego z androstenolem, androstenonem oraz androsteronem. Ich działanie to najczęściej efekt placebo, a nie realne oddziaływanie substancji lotnych.

Feromony – czy naprawdę działają?

Często można usłyszeć, że działanie feromonów jest bajką. To częste, kiedy nie możemy czegoś zobaczyć, dotknąć. Czy jednak ktoś podważa istnienie myślenia tylko dlatego, że nie widzimy myśli? Odbiór feromonów odbywa się poza naszą świadomością. To mózg odbiera i przetwarza podświadomie sygnały zapachowe zawarte w feromonach. Aby w pełni zrozumieć działanie feromonów, trzeba zrozumieć, że za nasze emocje odpowiadają zachodzące w mózgu reakcje chemiczne. To właśnie wytwarzanie tych substancji chemicznych sprawia, że odczuwamy pobudzenie seksualne i nagle czujemy się kimś bardzo zauroczeni. Czy potrafimy wytłumaczyć dlaczego to właśnie ta, a nie inna osoba stała się obiektem naszych westchnień? A może być to zasługa stosowania chemicznych feromonów. Na to, czy relacja z interesującą nas osobą się rozwinie czy też pozostanie na stopniu przelotnej znajomości ogromny wpływ ma pierwsze wrażenie. Osoby stosujące feromony dużo łatwiej wywierają dobre pierwsze wrażenie. Podświadomie postrzegamy je jako przyjaźniejsze, bardziej atrakcyjne fizycznie, pewniejsze siebie, a nawet bardziej kompetentne. Liczne eksperymenty pokazują, że feromony pomagają się komunikować z otoczeniem. Osoby, które regularnie stosują feromony zauważają wyraźne poprawienie relacji nie tylko w sferze damsko-męskiej, ale także w pracy, a nawet codziennych sytuacjach, jak zakupy w sklepie czy korzystanie z komunikacji publicznej. Można także zauważyć, że osoby, stosujące feromony cieszą się dużo wyższym poziomem zaufania wśród osób z ich najbliższego otoczenia. Istotne jest to, że feromony pozwalają zarówno olśnić nowo poznaną osobę, jak i zmienić oraz naszej osoby u naszych znajomych czy rodziny.

Box

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse u kobiet, zachęcamy Cię do zapoznania się z produktem Alluramin. Są to unikalne feromony dla mężczyzn, o całkowicie bezpiecznym i skutecznym działaniu. Substancje wchodzące w skład produktu są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Sposób użycia jest niezwykle prosty – wystarczy rozpylić je na nadgarstku, szyi lub ubraniu.

Feromony mają pozytywny wpływ na pociąg seksualny kobiet do mężczyzn i pobudzają pożądanie. Dzięki nim atrakcyjność mężczyzny, który użył Alluramin znacznie wzrasta w oczach kobiet. Jedna aplikacja preparatu działa do 12 godzin.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Feromony – czy to działa skutecznie na każdego?

Wiele osób czytając pozytywne opinie na temat feromonów, zastanawia się czy mają one działanie uniwersalne. Odpowiedź brzmi – tak. Badania wykazały powiem, że każdy ludzki osobnik produkuje te same substancje. Nasz mózg jest więc niejako zaprogramowany na odbiór właśnie tych feromonów i uruchamianie ciągu reakcji biochemicznych, które dają wyraźne zmiany w zachowaniu i podejściu do danej osoby. Jeśli więc sięgniemy po feromony stworzone jako odzwierciedlenie fizjologicznych feromonów, możemy mieć pewność, że ich działanie zmieni również nasze życie.

Czy feromony są skuteczne i naprawdę działają? Jaka jest skuteczność feromonów?
5 (100%) 1 vote

Leave A Reply