Jaki produkt wybrać na wypadanie włosów – kilka propozycji

0

Nasze włosy często stanowią dla nas chlubę – starannie je pielęgnujemy i to one w dużej mierze decydują o naszej atrakcyjności, podkreślają twarz czy wpływają na dobór preferowanych barw ubrań. Bujna czupryna czy krótko przystrzyżone włosy – to wszystko może mocno poprawić sposób tego, w jaki sposób nas się postrzega. Nie dziwi więc, że chcemy, aby jak najdłużej utrzymały się – i to w dobrym stanie – na naszej głowie. Niekiedy dochodzi jednak do niezwykle nieprzyjemnej sytuacji, a więc ich stopniowego wypadania. Może to zachodzić w szybszym lub wolniejszym tempie, ale frustruje i mocno odbija się na samopoczuciu. Powody mogą być bardzo zróżnicowane – często to stres, niezdrowy tryb życia czy zwyczajne obciążenie genetyczne. Istotne jednak jest to, aby podjąć starania, które umożliwią nam choć częściowe zapobieżenie temu denerwującemu kłopotowi. Na szczęście nie jesteśmy jedynie skazani na nadzieję i możemy skorzystać z pomocy rozmaitych środków oraz fachowców. Warto im się przyjrzeć, aby uzyskać choć częściowe pojęcie o sposobie zwalczania łysienia.

girl-1454550_640W pierwszej kolejności na pewno nie zaszkodzi odróżnić podstawowych odmian łysienia. Łysienie genetyczne przechodzi z ojca na syna – może to odbywać się w różnym natężeniu, a zależnie od rozkładu genów może dotknąć każdego z synów lub statystycznie mieć tylko połowę szansy na wystąpienie w danym pokoleniu. Poprzedza je nieraz łojotok oraz łupież tłusty. Łysienie androgenowe wiąże się z nieprawidłowym stężeniem hormonu dihydrotestosteronu i może występować również u kobiet. Przez wiele lat ta odmiana była wyjątkowo problematyczna, ponieważ nie było skutecznego leczenia. Obecnie można stosować zarówno farmakologię, jak i poddać się zabiegom medycznym, które mają przywrócić porost włosów do prawidłowej formy. To często efekt przyjmowania antykoncepcji, która zaburza gospodarkę hormonalną. Najbardziej tajemnicze jest łysienie plackowate, ponieważ do końca nie są znane jego przyczyny, a atakuje ono różne obszary głowy, często nieregularnie, oraz inne miejsca na cele. Przybiera formę ognisk niepokrytych włosami. Wedle jednej teorii wynika ono ze stanów zapalnych, a wedle innych z przyczyn związanych głównie z dużym stresem.

Wśród wielu produktów na rynku zaproponować można na przykład Follixin. To tabletki mające zapobiegać wypadaniu włosów, a także wzmacniać je i przyśpieszać ich wzrost, co pozwala zregenerować miejsca dotknięte niestety łysieniem. Na czym polega działanie tych łatwych do zażywania pastylek? Najpierw ich zadaniem staje się odmłodzenie zatkanych już porów, które nie pracują tak wydajnie jak w młodszym wieku. Po tym procesie Follixin wzmacnia nasze cebulki, przez co włosy lepiej trzymają się pod skórą, a więc nie wypadają tak łatwo. Taka dwutorowa formuła to dobry sposób na to, aby poprawić wygląd swojego owłosienia na głowie. Zastosowane do wytworzenia formuły zostały opracowane w laboratorium, a to z kolei pozwala spokojnie zażywać suplement, ponieważ gwarantuje to bezpieczeństwo użytkownikom, pozwoliło zweryfikować działanie oraz zapewnia obiecywane rezultaty. Dzięki wprowadzeniu go do codziennej diety efekty nie stają się jedynie przejściowe.

Inna możliwa recepta na wypadanie włosów to olejek znany jako Vivese Senso Duo. To środek dedykowany osobom zmagającym się z łysieniem androgenowym – zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Z tej pomocy korzystamy trzy do czterech razy w tygodniu, nacieramy głowę przed zaśnięciem, a następnie rano w standardowy sposób myjemy włosy. Trzymiesięczne stosowanie kuracji może dać aż ewidentną poprawę aż osiemdziesięciu procent stosujących w walce z wypadaniem włosów, co stanowi dosyć wysoki wynik. Na czym opiera się działanie tego płynu? To kombinacja bardzo wielu naturalnych składników – trzydziestu – przez co ich efekty przenikają się ze sobą i doprowadzają nasze cebulki, pory oraz inne newralgiczne punkty do wzmocnienia się i pobudzenia w pożądany przez nas sposób. Pośród użytych do produkcji elementów wyróżnić należy na przykład tarczycę bajkalską, kiełki pszenicy oraz soi, olej rozmarynowy i kokosowy, kofeinę, arganinę, kamelię, dynię czy różę. Ich właściwe wymieszanie oraz oprawienie w odpowiedni format sprawia, że łysienie androgenowe wcale nie musi być tragedią i czymś, z czym przyjdzie nam zmagać się do końca życia bez nadziei na poprawę.

Kolejnym potencjalnym wyjściem z naszej sytuacji może być Herbasetum. To oparte o roślinną bazę tabletki, których celem jest osiągnięcie następujących rezultatów: odżywienie cebulek włosów, zwiększenie grubości włosów, zahamowanie wypadania włosów oraz przywrócenie równowagi skóry, bez której trudno mówić o w pełni udanym zatrzymywaniu procesu łysienia. Efekty stosowania Herbasetum opierają się na trzech głównych elementach. Są to palma sabałowa, L – cysteina, a także FO – TI. Działają one na kilku płaszczyznach i wzajemnie się uzupełniają, a to przekłada się na poprawę wyglądu naszych włosów. Wystarczy stosować jedną tabletkę dziennie około pół godziny przed śniadaniem lub obiadem, a więc dawkowanie nie sprawi nikomu najmniejszych nawet trudności.

SONY DSC Zapraszamy do zapoznania się z produktem Follixin. Jest to rekomendowany przez specjalistów preparat do codziennego zażywania w terapii odbudowującej włosy. Działanie Follixin opiera się na poszerzaniu cebulki włosa, wzmacnianiu korzenia i pogrubieniu pochewki włosów. Dzięki temu utracone włosy odbudowują się, a pozostałe są chronione od środka. Poprzez skórę głowy wzmacniane są zdrowe cebulki włosów.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Trzeba oczywiście mieć na uwadze fakt, że niekiedy konieczna będzie konsultacja z lekarzem, aby podjąć właściwe działania, a wymienione powyżej suplementy nie u każdego wywołają identyczne efekty. Na pewno jednak trzeba przed zakupem jakiegokolwiek środka zapobiegającego wypadaniu włosów mieć na uwadze kwestię jakości produktu. Nikomu nieznane i podejrzanie tanie tabletki czy płyny mogą w najlepszym wypadku odbić się jedynie na naszym portfelu, a w najgorszym na zdrowiu, a więc sprawdzajmy atesty i zachowajmy pewną wstrzemięźliwość w eksperymentowaniu. Dużo lepiej niekiedy nawet powstrzymać się z rozpoczęciem swojej kuracji o kilka tygodni potrzebnych na zagłębienie się w temat niż rozpocząć ją od czegoś, co tylko pogorszy stan naszych włosów. Rozsądek powinien być naszym najlepszym przyjacielem, jednakże nie popadajmy też w przesadną panikę – specyfiki tego typu pojawiają się na rynku przede wszystkim po to, aby nam pomóc.

Jaki produkt wybrać na wypadanie włosów – kilka propozycji
Zostaw swoją ocenę !

Leave A Reply