Jak spalić tkankę tuszczową z brzucha – tabletki wspomagające spalanie

3

Nadmiar kilogramów nie jest niczym przyjemnym. Kiedy mamy nadwagę czujemy się ociężali, nieatrakcyjni i mocno obciążamy swoje zdrowie. Nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzi się najczęściej w okolicach brzucha. Otyłość brzuszna może być natomiast przyczyną wielu schorzeń. Znacząco zwiększa na przykład ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej czy zawału serca. Obciążenie wynikające z nadmiaru kilogramów na brzuchu ma destrukcyjny wpływ na kręgosłup, który może zostać nawet trwale uszkodzony i zniekształcony. Wydatny brzuszek wpływa także negatywnie na naszą prezencję. Każdy chciałby być szczupły i smukły. Jeśli zauważamy, że nasz brzuch staje się coraz większy, a jego obwód niepokojąco szybko rośnie, należy zacząć temu przeciwdziałać. Im szybciej zadbamy o powrót do formy, tym łatwiej osiągniemy zadowalające efekty. Szybkie przejście na dietę i rozpoczęcie treningów sprawią, że nasz organizm będzie zdrowszy i bardziej wydajny. Po co komu otłuszczony brzuszek? Przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby na spalanie tłuszczu z brzucha. Bo odchudzanie wcale nie musi być trudne i nieefektywne.

Jak osiągnąć szybkie spalanie tłuszczu z brzucha?

woman-1231063_640Odchudzanie powinno odbywać się dwutorowo- musimy uwzględnić zarówno zmiany w sposobie żywienia, jak i wdrożyć plan treningowy. W przypadku spalania tłuszczu z brzucha bardzo ważna jest dieta. Można powiedzieć, że za efektywne spalanie tłuszczu z brzucha odpowiada w 70% dieta, a 30 % trening.

  • Węglowodany i złe tłuszcze mają bardzo dużą tendencje do odkładania się w postaci tkanki tłuszczowej właśnie w okolicach brzucha. Dieta na zrzucenie tłuszczyku z brzucha musi być więc wolna od cukrów prostych i niekorzystnych dla organizmu tłuszczy. Na diecie odchudzającej powinniśmy zapomnieć o wszelkich słodyczach, ciastach i innych niezdrowych przekąskach z dużą zawartością cukru. Musimy też zrezygnować ze słodzenia napojów takich jak kawa czy herbata. Jeśli nie wyobrażamy sobie gorzkiej kawy, tradycyjny cukier możemy zamienić na mniej kaloryczny i o wiele zdrowszy naturalny słodzik. Może być to stewia bądź ksylitol. Warto także ograniczyć ilość spożywanej kawy do jednej filiżanki dziennie. Całkowicie natomiast powinniśmy wyeliminować z diety wszelkie napoje kolorowe. Chodzi tutaj nie tylko o napoje gazowane, ale także soki, które nierzadko są bardzo mocno dosładzane. Pod przykrywką zdrowego soku sprzedawana nam jest prawdziwa bomba cukrowa.
  • Wielkim ułatwieniem spalania tkanki tłuszczowej z brzucha jest natomiast woda mineralna. Powinniśmy jej pić jak najwięcej. Przeciętne zapotrzebowanie na wodę u dorosłej osoby to 2 litry dziennie. Warto jednak pamiętać, że podczas intensywnego treningu potrafimy wypocić nawet 2,5 litra wody z organizmu. Wówczas spożycie wody mineralnej musi być znacznie większe. Często nagłe odstawienie cukru sprawia, że czujemy się ociężali i zmęczeni. Jest to efekt spadku poziomu cukru we krwi. Można temu zapobiec sięgając po produkty spożywcze z niskim indeksem glikemicznym, np. rośliny strączkowe. Dzięki temu nasz poziom cukru będzie na stałym poziomie i unikniemy niechcianych skoków.
  • Jak już wspomnieliśmy, tkanka tłuszczowa na brzuchu odkłada się również z powodu spożywania złych tłuszczy. Wiele osób, które rozpoczynają walkę o mniejszy obwód brzucha jest przekonanych, że muszą całkowicie wyeliminować spożywanie tłuszczy. Tymczasem dietetycy od lat przypominają, że nie każdy tłuszcz jest zły. Wręcz przeciwnie! Zdrowe tłuszcze, obecne w orzechach, oliwie z oliwek czy owocach takich jak awokado mają bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. To właśnie zdrowe tłuszcze są nośnikami wielu witamin i mikroelementów. Bezsprzecznie powinniśmy natomiast unikać wszelkiej smażeniny. Frytki, kotlet schabowy i chipsy powinny odejść w niepamięć. Jeśli bardzo lubimy te przysmaki, możemy zamienić je na zdrowsze odpowiedniki, np. frytki przygotowywać beztłuszczowo w piekarniku, schab przygotowywać bez panierki na grillu, a chipsy smażone w głębokim tłuszczu zamienić na takie przygotowywane w piecu.

Dla chcącego nic trudnego!

TC_600x800_3

Zachęcamy do zapoznania się z produktem ThermaCuts. Rolą tych tabletek jest spalanie tkanki tłuszczowej oraz ich pozytywny wpływ na metabolizm. Sprawia to, że zgromadzony w komórkach tłuszcz zamieniany jest na energię. ThermaCuts jest skuteczny i bezpieczny, potwierdzają to badania laboratoryjne oraz opinie zadowolonych klientów. Dzięki neutralizacji tłuszczu wyzwala energię, obniża apetyt, a przez to niezawodnie wspomaga utratę nadmiarowych kilogramów. W składzie tabletek nie ma efedryny. Tabletki odchudzające ThermaCuts są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Jak przyspieszyć spalanie tłuszczu na brzuchu? Ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…

Spalanie tkanki tłuszczowej jest procesem skomplikowanym i wymaga od osoby odchudzającej się sporej wiedzy i dyscypliny. Nie sposób zrzucić zbędnych kilogramów wyłącznie poprzez dietę. Podobnie nie uda nam się spalić zbędnego tłuszczyku samymi ćwiczeniami. Musimy podejść do odchudzania holistycznie. Jeśli chodzi o trening na spalenie tkanki tłuszczowej to musi być on bardzo dobrze rozplanowany. Mięśnie brzucha są bowiem jedną z najtrudniejszych do wyćwiczenia partii mięśniowych w naszym ciele. Tylko poprzez systematyczne i poprawne wykonywanie ćwiczeń jesteśmy w stanie dojąc do wymarzonego wyglądu brzucha. Poprawność i dokładność w wykonywaniu ćwiczeń jest tutaj niezwykle ważne. Podczas robienia ćwiczeń na mięśnie brzucha łatwo bowiem naciągnąć mięśnie szyi lub przeciążyć kręgosłup. Niedokładne wykonywanie ćwiczeń sprawi, że mimo włożonego wysiłku, nie zobaczymy żadnych efektów. Najczęściej popełnianym błędem jest zabieranie się za ćwiczenia na mięśnie brzucha bez uprzedniego rozgrzania ciała. Trening rzeźbiący brzuch może być skuteczny wyłącznie wtedy, kiedy mięśnie będą już rozgrzane. Pomijanie rozgrzewki skutecznie zniweczy szanse na efektywne ćwiczenia. Trzeba także pamiętać, że rzeźbienie brzucha sprawi, że nasze mięśnie staną się bardziej widoczne i wydajne. Nie spalą jednak tkanki tłuszczowej. Jeśli nie zaczniemy trenować kardio, nasze wyrzeźbione mięśnie będą skutecznie ukryte pod warstwą tłuszczową. Treningi kardio, czyli trwające ok. 40 minut ćwiczenia o bardzo wysokiej intensywności doskonale przyspieszają metabolizm i spalają tkankę tłuszczową.

Jak spalić tkankę tuszczową z brzucha – tabletki wspomagające spalanie
5 (100%) 1 vote

Discussion3 komentarze

  1. Spalanie tłuszczu z brzucha i boczków to bardzo trudne zadanie. Mi udało się schudnąć, ale musiałam przejść przez sporo diet, ćwiczeń i różnych wyrzeczeń. Kiedyś zmęczona dietami chciałam już zrezygnować, ale nie poddałam się. Dziś jestem posiadaczką pięknego, płaskiego brzucha.

  2. Spalanie tłuszczu z brzucha jest długotrwałym, żmudnym procesem. Warto biegać. Bieganie to uniwersalny sport pozwalający spalić nadmiar kilogramów. Moim zdaniem bieganie jest dobre na cały organizm, czyli na brzuch też. Na dodatek fajnie też modeluje nogi i pośladki.

  3. Mi pomogła rezygnacja ze słodyczy. Po trzech tygodniach wyrzeczeń na wadze pojawiło się 4kg mniej. I to bez ćwiczeń. Moim celem jest zgubienie jeszcze 6 kg. Także mniej soli, zero cukru, a więcej owoców i warzyw.

Leave A Reply