Personalizowana obudowa na telefon

0

Chyba każdy się zgodzi, że nie może obyć się obecnie bez swojego telefonu komórkowego. Korzystają z nich nawet starsi ludzie, choć dla nich polecane są dostosowane do ich potrzeb modele. Na rynku można wybierać spośród bardzo wielu opcji – produkty posiadające logo Apple jak popularne Iphone’y, smartfony czy klasyczne komórki cenione ze względu na wytrzymałość oraz prostotę. Najczęściej ludzie decydują się na drugą kategorię ze względu na jej cenę oraz różne dodatkowe funkcje. Wiele osób pragnie także tego, aby ich telefon nie służył jedynie do dzwonienia, pisania esemesów, używania internetu czy słuchania muzyki, ale też mógł pełnić funkcję ozdoby. Z tego powodu chętnie kupuje się limitowane modele czy używa specjalnych nakładek, które nie tylko chronią przed upadkiem, ale mogą też sprawić, że wyróżnimy się w tłumie. Nakładki tego typu można kupować ze sklepów internetowych właściwie hurtowo – wystarczy zahaczyć o serwisy takie jak Allegro lub sklepy z akcesoriami do telefonów komórkowych.

obudowa_telefon1Warto zastanowić się nad opcją personalizacji nakładki na własny telefon. Polega ona na wytworzeniu w danym tworzywie (na przykład drewnie) chcianego przez nas nadruku, emblematu lub innego rodzaju ozdoby. Sam proces nie powinien zająć dostawcy szczególnie długiego czasu, a my zyskamy coś, co zapewni nam poczucie wyróżniania się w tłumie. Co więcej, często do całego zestawu uzyskuje się spersonalizowane pudełko, które pozwala przechowywać obudowy, jeżeli posiadamy ich więcej, a także umożliwia dostarczenie nakładki – albo telefonu i nakładki – bliskiej nam osobie w postaci prezentu. Możliwym staje się więc zabłyśnięcie efektownym i nietypowym podarunkiem, który jednocześnie nie pożre z naszego konta fortuny, ponieważ zwłaszcza drewniane wersje nie należą do bardzo drogich. Dodać też wypada fakt, że odporność gwarantowana przez taką nakładkę powinna być co najmniej dobra – choć drewno może budzić pewne wątpliwości, to w rzeczywistości niczym nie ustępuje sztucznym tworzywom. Zyskujemy więc naraz ozdobę i ratunek przed nagłym upadkiem.

obudowa_telefon2

Co może okazać się rozsądną propozycją, jeżeli chodzi o motyw, którym chcemy ozdobić swój telefon? Tutaj wszystko zależy od naszego poczucia estetyki oraz tego, co aktualnie wydaje nam się najodpowiedniejszym ozdobnikiem naszego telefonu. Możemy więc zdecydować się na imię swoje czy kogoś bardzo dla nas ważnego. Nic nie zaszkodzi w tym, aby umieścić logo ulubionego zespołu czy jakiegoś ruchu do jakiego przynależymy lub się z nim identyfikujemy. Może symbol nieskończoności odda najlepiej nasze poglądy w konkretnej chwili? A może mamy naturę żartownisia i chcielibyśmy czegoś, co poprawi nam humor przy każdym wyjęciu komórki z kieszeni? Dodatkowa porcja motywacji i związane z nią hasło są obecnie mocno nam potrzebne? To wszystko możemy umieścić na spersonalizowanej obudowie na telefon. Nie ma sensu w narzucaniu sobie jakichkolwiek ograniczeń – to my jesteśmy użytkownikami telefonu i to dla nas ma mieć znaczenie nadruk.

Personalizowana obudowa na telefon
Zostaw swoją ocenę !

Leave A Reply