Przeczytaj nasze propozycje, jak zdobyć dziewczynę

0

We współczesnym świecie, gdzie zamiast relacji „face to face” dominują wirtualne znajomości już samo poznanie dziewczyny nie jest łatwe. Często bowiem znajomości z internetowej sieci, w realu nie okazują się już tak atrakcyjne. Co więc zrobić, jak się zachować by nowo poznana dziewczyna, która wydaje się nam stworzona właśnie dla nas, na dłużej pozostała w naszym życiu?

Co trzeba wiedzieć o kobietach?

girl-803356_640Na różnego rodzaju portalach internetowych można znaleźć szereg różnego rodzaju informacji i dobrych rad, na temat tego co gra w dziewczęcej duszy. Jednak nie można zapominać o tym, że każda kobieta jest inna, ma inne zainteresowania, inna wrażliwość dlatego nie da się stworzyć idealnej metody na podryw. Jest jednak pewien zbiór zasada, których sprawia, że w kontaktach z kobietami będziesz mieć szanse powodzenia. Jedno jest pewne, kobiety lubią mężczyzn, którzy są opanowani i pewni siebie. Takich, którzy sprawiają wrażenie, że mają wszystko pod kontrolą.

Kobiety lubią mężczyzn, którzy słuchają i pozwalają im mówić

Jeśli kobieta nie pyta, nie mów zbyt dużo o sobie, za to Ją do tego zachęcaj. Warto jednak pamiętać, że zainteresowanie nie oznacza wścibstwa.

W sytuacji, gdy mężczyzna w czasie rozmowy zbyt dużo skupia się na sobie, albo przerywa kobiecie, tak naprawdę daje jej do zrozumienia, że Ona go w ogóle nie interesuje. W czasie rozmowy warto zwrócić uwagę, czy kobietę interesuje dany temat rozmowy, jeśli nie warto go zmienić. Zawsze bezpiecznie jest rozmawiać na temat tego co się dzieje wokół, niż w czasie pierwszych spotkań, poruszać drażliwe tematy. Pierwsze randki, to nie jest również dobry czas na długie chwile milczenia.

Słuchanie to okazywanie zainteresowania oraz zaangażowanie w to co druga osoba ma do powiedzenia. Warto swoje zainteresowanie potwierdzić pytaniami w stylu: dlaczego? Jak to możliwe? Kobiety kochają szczegóły i cieszą się, gdy dla ich ukochanego są one również ważne.

Niezwykle istotny jest kontakt wzrokowy

W czasie rozmowy, gdy siedzicie naprzeciw siebie, koniecznie patrz dziewczynie w oczy. Kontakt wzrokowy jest bardzo ważny i powinien on być utrzymany przynajmniej przez 80% czasu, trwania całej rozmowy. Sprawia, on, że rozmówca wydaje się być bardziej wiarygodny i atrakcyjny.

Mowa niewerbalna ma również znaczenie!

Warto pamiętać, że przysłowie jak cię widzą, tak cię piszą ma również zastosowanie w relacjach damsko – męskich, a niektóre gesty wyrażają więcej niż słowa. Pod żadnym względem mężczyzna nie powinien garbić się i patrzeć pod nogi, jego postawa powinna mówić, że jest pewny siebie i jest w stanie zagwarantować kobiecie bezpieczeństwo.

O czym należy jeszcze pamiętać? Zgodnie z zasadami, nie powinno się w czasie rozmowy krzyżować rąk, gdyż świadczy to o tym, że rozmówca może mieć coś do ukrycia. Psycholodzy podkreślają, że lubimy osoby, które są podobne do nas. Dlatego też sprawdzonym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi, jest próba powtarzania ruchów, które wykonuje dziewczyna – w myśl zasady, że podobieństwa się przyciągają.

W czasie konwersacji, warto skierować ciało w kierunku rozmówcy, gdyż takie zachowanie świadczy o otwartości. Dziewczyna będzie miała przekonanie, że chłopak dobrze czuje się w jej towarzystwie i jest zainteresowany dalszą rozmową z nią.

Bądź dżentelmenem

Kobiety lubią być adorowane, dlatego tak ważne są te wszystkie gesty świadczące o rycerskości, jak przepuszczanie przodem w drzwiach, otwieranie drzwi z samochód czy kupowanie kwiatów. Te z pozoru niby drobne gesty sprawiają, że mężczyzna bardzo zyskuje w oczach kobiety.

Ważne wskazówki – jak zwiększyć szanse na udany związek?

Aby cieszyć się powodzeniem u płci przeciwnej i zainteresować dziewczynę swoją osobą na dłużej, warto stosować się do następujących wskazówek.

  • Najważniejsza jest pewność siebie, o czym wspomniano już wcześniej, ponadto liczy się uśmiech i pozytywne nastawienie do świata.

  • Kobieta nie potrzebuje terapeuty, ale przyjaciela i męskiego ramienia, na którym może w trudnych sytuacjach się wesprzeć.

  • Ważne jest również zachowanie pewnego dystansu, danie czasu tylko dla siebie. Chwila rozłąki sprawia, że wie się za czym się tęskni. Trochę odpoczynku od swojego towarzystwa podgrzeje temperaturę uczuć w każdym związku.

  • Bardzo ważne jest zaufanie, dlatego tak ważne jest aby mężczyzna, bez względu na to ile ma lat, nie chciał zostać przyjacielem koleżanki swojej wybranki.

Ponadto nie można zapomnieć o tym, że kobiety kochają komplementy, czują się wtedy piękne i wyjątkowe. Nie bez znaczenia jest również to, jak mężczyzna wygląda. Modne ubranie, czyste buty i ładny zapach sprawiają, że w towarzystwie takiego mężczyzny chce się przebywać. Dobrze zadbać o pierwsze wrażenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Box

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse u kobiet, zachęcamy Cię do zapoznania się z produktem Alluramin. Są to unikalne feromony dla mężczyzn, o całkowicie bezpiecznym i skutecznym działaniu. Substancje wchodzące w skład produktu są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Sposób użycia jest niezwykle prosty – wystarczy rozpylić je na nadgarstku, szyi lub ubraniu.

Feromony mają pozytywny wpływ na pociąg seksualny kobiet do mężczyzn i pobudzają pożądanie. Dzięki nim atrakcyjność mężczyzny, który użył Alluramin znacznie wzrasta w oczach kobiet. Jedna aplikacja preparatu działa do 12 godzin.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Co jest najważniejsze? Przede wszystkim bądź sobą!

Tak naprawdę tylko naturalność i odrzucenie masek, jest gwarancją, że związek, który się rozpoczyna ma szansę na sukces. Nie można przede kimś ciągle udawać, a prawdziwe oblicze człowieka, skrzętnie schowane, gdy wyjdzie na jaw, może być przyczyną rozpadu nawet najlepiej rokującej pary.

Przeczytaj nasze propozycje, jak zdobyć dziewczynę
Zostaw swoją ocenę !

Comments are closed.