Naturalny hormon wzrostu GH Balance – opinie oraz dawkowanie

1

Który mężczyzna nie marzy o umięśnionej, pięknie wyrzeźbionej i ponętnej sylwetce? Upragniony kaloryfer i twarde jak stal bicepsy nie są jednak łatwe do osiągnięcia. Jak to się dzieje, że wiele gwiazd Hollywood – aktorów, wokalistów czy modeli może pochwalić się tak doskonałymi efektami diety i ćwiczeń? I to w dodatku w tak szybkim czasie? Okazuje się, że tajemnicą poliszynela jest fakt, iż celebryci sięgają bardzo często po specyfiki usprawniające funkcjonowanie organizmu. Hormon wzrostu jest jedną z najczęściej aplikowanych substancji, wspomagających rozrost tkanki mięśniowej i rzeźbienie sylwetki. Liderem wśród tego typu produktów na polskim rynku jest preparat GH Balance. Jakie jest jego działanie? Dla kogo dedykowany jest preparat i czy jego stosowanie jest bezpieczne? Przyjrzyjmy się temu tematowi dokładniej.

Hormon wzrostu, czyli co?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielki wpływ na nasz wygląd mają hormony. Już w życiu płodowym mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu. Jednym z najważniejszych hormonów w ludzkim ciele jest hormon wzrostu. To on w dużej mierze decyduje o tym, jak będzie wyglądała nasza fizjonomia. Niestety, po 21 roku życia hormon wzrostu zanika praktycznie zupełnie. Organizm uważa bowiem, że faza wzrostowa ciała już się zakończyła i dalsza produkcja hormonu wzrostu jest niepotrzebna. Tymczasem obecność owego hormonu mogłaby być dla nas bardzo korzystna. Z tego też powodu specjaliści opracowali laboratoryjny odpowiednik fizjologicznego hormonu wzrostu. Jednym z najpopularniejszych preparatów tego typu jest GH Balance. Efekty zażywania tabletek z hormonem wzrostu są szybko zauważalne i z pewnością odmieniają sylwetkę osoby przyjmującej preparat.

GH Balance – oddziaływanie na organizm

Hormon wzrostu obecny w preparacie GH Balance przyjmuje się w konkretnym celu – każdy sięgający po tabletki, chce wyrzeźbić tkankę mięśniową. Okazuje się, że uzyskanie wydatnych i silnych mięśni przy pomocy diety i ćwiczeń jest niezwykle trudne oraz wymaga długiego okresu czasu. Jeśli ktoś marzy o kaloryferze z dnia na dzień to srogo się zawiedzie. Organizm, mimo że ma ogromne właściwości regenerujące i twórcze, nie potrafi samodzielnie zbudować bardzo rozbudowanej tkanki mięśniowej. Jeżeli jednak dostarczymy mu hormonu wzrostu, sytuacja ulega diametralnej zmianie.

GH Balance jest suplementem, który powoduje szybki i trwały przyrost masy mięśniowej bez jednoczesnego podwyższenia zawartości tkanki tłuszczowej w ciele. Przyjmując GH Balance wzbogacamy organizm wyłącznie o masę mięśniową, czyli to, na czym nam najbardziej zależy. Dlaczego uzyskanie mięśni jest łatwiejsze z regularnym przyjmowaniem GH Balance niż bez? Można powiedzieć, że środek działa na trzech płaszczyznach.

  • Po pierwsze, znacząco podnosi wydajność organizmu. Każdy, kto regularnie wykonuje treningi siłowe, mające na celu rozbudowę mięśni, doskonale wie, że wytrzymałość, siła i energia są niezwykle potrzebne. Tylko czując się na siłach, by wykonać cały trening na 100%, możemy mieć pewność, że trening ma w ogóle sens. Źle wykonywane ćwiczenia, niewielkie obciążenie czy niska liczba powtórzeń sprawią, że trening będzie nieefektywny. W przypadku treningów siłowych liczy się każde powtórzenie, każdy dodany kilogram obciążenia, każda minuta treningu. Wyrzeźbiona sylwetka jest także efektem niskiej zawartości tkanki tłuszczowej. Można wzmocnić swoje mięśnie, ale bez spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, nie zobaczymy oczekiwanych efektów.
  • GH Balance wpływa na tkankę tłuszczową, powodując jej szybsze spalanie. Powoduje to oczywiście także wzmożony trening, na który pomaga wzmożona wytrzymałość organizmu po zażyciu tabletek.
  • GH Balance ma także właściwości odmładzające cały organizm, co sprawia, że osoba przyjmująca preparat czuje się świetnie we własnym ciele, zauważa wyższą motywację do codziennej aktywności fizycznej oraz rzadziej zauważa spadki samopoczucia.

GH Balance – dla kogo?

Czytając, jakie korzysci płyną z zażywania GH Balance można pomyśleć, że jest to preparat idealny. I rzeczywiście, jeśli wziąć pod uwagę jego skuteczność i brak efektów ubocznych, można stwierdzić, że jest to doskonały suplement. Jednak, jak każdy preparat, nie jest on dedykowany wszystkim. Kto zatem może zażywać GH Balance? Przede wszystkim osoby pełnoletnie. Producent podaje, że powinniśmy mieć skończone 18 lat. Wielu specjalistów uważa jednak, że proces fizjologicznego produkowania hormonu wzrostu kończy się dopiero w wieku 21 lat i to wtedy przyjmowanie GH Balance ma prawdziwy sens i jest skuteczne. Dodatkowo z grupy osób mogących przyjmować GH Balance należy wykluczyć osoby, które są nadwrażliwe lub uczulane na którykolwiek ze składników suplementu. Pełny skład GH Balance można poznać, czytając ulotkę oraz informacje zawarte na opakowaniu. Rzeczą oczywistą jest zakaz zażywania GH Balance przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią. Wszelkie terapie hormonem wzrostu warto skonsultować z lekarzem. Mimo że preparat jest dostępny bez recepty, a producent gwarantuje pełne bezpieczeństwo jego stosowania, musimy mieć świadomość, że nie ma dwóch takich samych organizmów i reakcja na preparat może być różna.

Dawkowanie: dwie kapsułki dziennie, rano i wieczorem. Można przyjmować na pusty żołądek popijając dużą ilością wody lub też stosując się do zaleceń specjalisty.

Rolą GH Balance jest stymulacja budulca odpowiedzialnego za większość tkanek ciała. Preparat przyspiesza transport aminokwasów oraz zwiększa syntezę białek. Dodatkowo przyczynia się do wzmocnienia metabolizmu, dzięki czemu następuje utrata podskórnej tkanki tłuszczowej. Bez obaw! W składzie GH Balance znajdują się jedynie naturalne składniki. Starannie dobrana formuła przywraca stężenie somatotropiny, dzięki czemu młodzieńczy wygląd będzie towarzyszył ci latami. Wraz z wyglądem poprawi się również twoja sprawność i ogólne samopoczucie. Zdziwisz się, ale twój zegar biologiczny może nagle cofnąć się o 20 lat! Dawkowanie: dwie kapsułki dziennie, rano i wieczorem. Można przyjmować na pusty żołądek popijając dużą ilością wody lub też stosując się do zaleceń specjalisty. Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.
Naturalny hormon wzrostu GH Balance – opinie oraz dawkowanie
Zostaw swoją ocenę !

Discussion1 komentarz

  1. Już jakiś czas zmagałem się z problemem niewyrzeźbionej sylwetki. Niby miałem dobrą kondycję, siły też mi nie brakowało, ale mój wygląd pozostawiał wiele do życzenia. Na częstsze i dłuższe treningi nie pozwalała mi praca. Kiedyś mój kumpel z siłowni wspomniał, że kupił GH Balance przez Internet. Po miesiącu zauważyłem, że jego ciało uległo znacznej zmianie mimo że trenowaliśmy tak samo. Nie czekałem więc dłużej i kupiłem GH Balance dla siebie. Zawsze byłem wielkim sceptykiem jeśli chodzi o tego typu produkty, ale stwierdziłem, że to nie majątek, a może wreszcie będę miał ciało, o jakim zawsze marzyłem. No i się udało. Mam mięśnie, których zazdrości mi nie jeden kumpel.

Leave A Reply