Jak można dyskretnie poderwać chłopaka i co zrobić aby go zdobyć

0

Powszechnie przyjęło się, że to mężczyzna stara się o swoją wybrankę. Dzieje się tak niezależnie od wieku – pierwsze nastoletnie miłości, okres studiów czy dojrzałości. Z czasem jednak podejście się zmienia i to piękniejsza płeć coraz mocniej zabiega o względy interesujących ją mężczyzn. Nie ma w tym niczego złego – w końcu równość to obecnie rzecz całkowicie normalna. Nawet jeżeli nie dążymy bezpośrednio do zdobycia konkretnej osoby, to nie zaniedbujemy się w żadnej z płaszczyzn, bo chcemy być maksymalnie atrakcyjne i skupiać na sobie uwagę panów, którzy potencjalnie mogą okazać się doskonałymi partnerami. Nieważne jest więc to, czy chodzi nam zainteresowanie sobą jednej osoby lub budzenie ciekawości i sympatii w większym kręgu – należy pamiętać o kilku rzeczach. Z tego powodu warto podzielić ten tekst na dwie części. Pierwsza skierowana będzie do kobiet, które chcą stać się bardziej pociągające dla ogółu mężczyzn, a druga dla tych, które są skupione na jednym wybranku. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby rady z jednego zakresu subtelnie stosować i w przypadku działań innego rodzaju.

Jak zaczepić chłopaka? Zacznij od ubioru.

portrait-1141481_640W jaki sposób można w większym stopniu zwracać na siebie uwagę? Przede wszystkim warto zadbać o ubiór podkreślający nasze mocne strony i pasujący do figury, cery czy włosów. Eksperymenty mogą być ciekawe, ale jeżeli zależy nam już nie tylko na wyglądaniu ładnie dla samej siebie, to warto mieć pewne zestawy idealnie nam odpowiadające. Nie potrzeba do ich wyboru korzystania z usług stylistek – internetowe poradniki czy po prostu szczera porada przyjaciółki mogą okazać się równie przydatne i przede wszystkim wyjdą nas odczuwalnie taniej. Nie należy mylić podkreślenia swoich mocnych stron z wulgarnością ubioru – przesada w tą stronę może sprawić, że zostaniemy z miejsca zakwalifikowane do grupy kobiet w prawdzie atrakcyjnych, ale na dłuższą metę niezbyt ciekawych, a więc nie rozpatrywanych w kontekście dłuższego i poważniejszego związku. Zawsze trzeba dbać o odpowiedni balans – to zasada dotycząca nie tylko stanu konta czy diety.

Jak skusić chłopaka eleganckim makijażem?

Podobne podejście należy zastosować do kwestii używania makijażu. To wspaniały sprzymierzeniec milionów kobiet. Pozwala zamaskować drobne, ale i większe niedoskonałości, można go ładnie połączyć z biżuterią czy ubraniem, ale też użyć go do wyszczególnienia tego, co w nas szczególnie piękne – idealny przykład to oczy czy wydatne usta. Dzięki niemu możemy w dyskretny sposób wyróżnić to, co chcemy, aby było dostrzeżone jako pierwsze. Tutaj ponownie dobrze jest zdać się na porady kogoś, kto podejdzie do nas z właściwą dozą chłodu i obiektywizmu – komplementy są miłe, ale nie zawsze oddają całą prawdę. Ponownie też nie zaszkodzi sięgnąć do internetowych tekstów czy filmików od osób, które amatorsko lub zawodowo zajmują się makijażem, ponieważ to źródło z jednej strony bezcennej, a z drugiej darmowej wiedzy. Zastosowanie znajduje tutaj też reguła dotycząca ubioru – zbyt wulgarny makijaż zniechęca do nas jako osoby intrygującej, a więc należy zachować rozsądny umiar.

Jak można zdobyć chłopaka zapominając o charakterze?

Olbrzymim błędem wielu kobiet jest jednak skupianie się głównie na wyglądzie. Choć to on rzecz jasna w pierwszej kolejności zwraca uwagę, to nie stanowi jakiegokolwiek fundamentu do przyciągnięcia kogoś do siebie na dłuższą metę, a to przecież stanowi nasz główny cel. Musimy pamiętać o właściwej prezencji, a ściślej sprawę ujmując – okazywaniu charakteru. Nie należy być osobą stłumioną, obawiającą się kontaktu z mężczyznami, a z drugiej strony nadmierna, sztuczna głośność i próby zwrócenia na siebie uwagi również działają raczej zniechęcająco niż zachęcająco. Kluczem okazuje się więc być naturalność. Nie będziemy w końcu udawać przez cały czas kogoś, kim nie jesteśmy, a więc nie próbujmy wprowadzić chłopaka w błąd przy pierwszym czy drugim spotkaniu. Tutaj trzeba odnaleźć we własnym zakresie złoty środek – nie zalewać całego świata potokiem informacji o sobie, a z drugiej strony nie dać się przytłoczyć nieśmiałości. Ta cecha ma wprawdzie swój urok, ale nie zawsze staje się w życiu najlepszym przyjacielem.

A co mamy zrobić, gdy zależy nam na jednej, fascynującej nas osobie? Tutaj sytuacja rysuje się nieco inaczej. Nie działamy już w stosunku do całego świata, tylko musimy się na kimś skupić. Należy pamiętać cały czas o tym, aby o siebie dbać czy pokazywać swoją osobowość, ale musimy już nieco zmienić podejście. Przede wszystkim starajmy się inicjować rozmowy i jeżeli widzimy, choćby nieśmiałe, zainteresowanie mężczyzny, to subtelnie go zachęcajmy do dalszych wspólnych pogawędek czy ich rozpoczynania. W rozmowach udzielajmy o sobie wiadomości z umiarem, a zamiast zalewu mało znaczącymi na początku znajomości opowieściami o ostatnim wypadzie na zakupy z siostrą często wypytujmy chłopaka o jego zainteresowania, sposób spędzania wolnego czasu czy plany. Najważniejsza dla budowy relacji zawsze jest rozmowa. Jeżeli mężczyzna zwraca uwagę przede wszystkim na inne nasze aspekty, to należy solidnie przemyśleć sens takiej znajomości, bo prawdopodobnie nie ma nas za osobę, z którą chciałby się rzeczywiście wiązać.

Daj szansę drugiej osobie

Rozsądnym wyjściem może być też, jeżeli to ktoś jest nami zaciekawiony, dać mu szansę. Jeżeli nawet ten mężczyzna nie sprawia, że szalejemy na jego punkcie, ale oceniamy go dobrze w naszej znajomości, to nie zaszkodzi dać mu szansy. Jedno wspólne wyjście to jeszcze nie związek, a z drugiej strony istnieją spore szanse na to, że zaprezentuje się przed nami w taki sposób, że nas do siebie przyciągnie. Wielu ludzi odsłania najbardziej wartościowe atuty dopiero w takim momencie, więc odrobina ryzyka nie zaszkodzi. Pomyślmy też o innych plusach takiego wyjścia – da nam to więcej wiedzy o tym, w jaki sposób świat postrzegają mężczyźni. W przyszłości pozwoli nam to lepiej dostosować się do ewentualnych randek oraz planowania związków. W dodatku nawet jeżeli nie zamierzamy ostatecznie pogłębiać takiej znajomości, to w sympatyczny sposób spędzimy wieczór. Z takiego wyjścia wynikają tylko i wyłącznie plusy.

Box

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse u kobiet, zachęcamy Cię do zapoznania się z produktem Alluramin. Są to unikalne feromony dla mężczyzn, o całkowicie bezpiecznym i skutecznym działaniu. Substancje wchodzące w skład produktu są wyłącznie pochodzenia naturalnego. Sposób użycia jest niezwykle prosty – wystarczy rozpylić je na nadgarstku, szyi lub ubraniu.

Feromony mają pozytywny wpływ na pociąg seksualny kobiet do mężczyzn i pobudzają pożądanie. Dzięki nim atrakcyjność mężczyzny, który użył Alluramin znacznie wzrasta w oczach kobiet. Jedna aplikacja preparatu działa do 12 godzin.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij na: link do strony producenta.

Kończąc już nasze porady jak zdobyć chłopaka…

Uwzględnić jednak trzeba koniecznie też jedną, kluczową kwestię, której nie wyjaśni żaden poradnik, książka czy psycholog zajmujący się związkami. Indywidualne cechy oraz preferencje zarówno nasze, jak i chłopaka. Możemy sobie wypracować ogólny wzorzec zachowań zmierzających do zdobycia partnera czy zweryfikowania jego wartości, ale każdy człowiek ma własną specyfikę. Niektóre zachowania wzbudzą zaciekawianie tylko w przypadku jednej kobiety, a u drugiej zostaną niezauważone. Jeden mężczyzna z miejsca się zakocha na skutek okazywanej mu troski i częstych rozmów, a inny dobrze poczuje się przy nas, gdy na wspólnym spacerze będzie mógł przez chwilę pomilczeć i pomyśleć nad swoją obecną sytuacją. Jeżeli jesteśmy zaprzyjaźnieni z kimś z otoczenia danej osoby, to dobrym wyjściem będzie również zasięgnięcie od niej pewnych przydatnych uwag o charakterze wybranka, jego podejściu do życia czy nastawieniu do związków. Z jednej strony da nam to atut przy wymyślaniu taktyki, a z drugiej może sprawić, że z miejsca przytomnie zrezygnujemy widząc, że to nie ma dla nas sensu.

Jak można dyskretnie poderwać chłopaka i co zrobić aby go zdobyć
Zostaw swoją ocenę !

Leave A Reply